Jak uzyskać dostęp do portalu?

Jeżeli posiadasz produkt oszczędnościowy w formie polisy inwestycyjnej Aegon, Axa, Skandia, Nordea, Generali, Compensa, HDI, Aviva lub produkt IKE/IKZE oparty o fundusze inwestycyjne wiesz z pewnością, że wynik inwestycji (to czy i ile zarobisz) zależy wyłącznie od podejmowanych przez Ciebie decyzji inwestycyjnych. Czyli tego kiedy i który fundusz kupić / sprzedać.

Portal Opiekun Zysku rozwiązuje te problemy. Korzystając z portalu otrzymujesz dostęp do gotowych strategii dzięki którym świadome inwestowanie staje się dostępne dla każdego.

Aby skutecznie inwestować nie trzeba być ekspertem. Nie trzeba przewidywać przyszłości. Wystarczy reagować na to co się już wydarzyło. Sprawdzona strategia Opiekun Zysku realizuje te zadania za Ciebie.

Dostęp do panelu Klienta może udostępnić Twój Doradca Finansowy.

Portal Opiekun Zysku współpracuje nie tylko z firmami doradztwa finansowego. Współpracuje także z niezależnymi doradcami finansowymi.

Doradca aktywuje dla Ciebie dostęp do portalu, aktywuje strategię, wprowadzi wszystkie ustawienia (aby portal odpowiadał produktowi inwestycyjnemu, który posiadasz). Z pewnością omówi także sposób korzystania z portalu. A te informacje powtórzysz oglądając udostępnione w portalu materiały wideo oraz instrukcje.

Twój Doradca jeszcze nie współpracuje z portalem Opiekun Zysku?

Prawdopodobnie nie trafił wcześniej na te strony. Zaproponuj aby Twój Doradca odwiedził stronę Opiekun Doradcy (www.opiekundoradcy.pl). Tam znajdzie wszystkie informacje niezbędne do nawiązania współpracy. I wkrótce Ty, jako inwestor otrzymasz dostęp do usług w portalu Opiekun Zysku.